ZVOLTE SPRÁVNÝ TYP

NABÍZEJÍ a POPTÁVAJÍ se SLUŽBY
PRODÁVAJÍ a KUPUJÍ se PRODUKTY


LOKACE

Volte vždy tu poslední lokaci ve stromu – všechny nadřazené lokace budou automaticky zahrnuty.
(Při zaškrtnutí “Pardubice” se bude inzerát zobrazovat ve všech nadřazených kategoriích, tedy v “CZ: Pardubický” i v “CZ: Česká republika”.)
(“CZ: Česká republika ↔ CZ: Pardubický ↔ Pardubice”)


POPIS

Popis by měl být vždy podrobný. Vhodné rovnou říci, jaké jsou podmínky platby a dopravy (ideálně uvádějte rovnou i ceny za dopravu). Pamatujte, že v popisu nesmějí být uvedeny nepravdivé informace.
Popis je vhodné doplnit obrázky.


OBRÁZKY A FOTKY

K inzerátu můžete nahrát až 8 různých obrázků.


E-MAIL

Nedoporučujeme uvádět v popisu Váš osobní e-mail. Mohlo by dojít k jeho zneužití třetími stranami za účelem SPAMování.


TELEFONNÍ ČÍSLO

Pokud máte ve svém profilu uvedené telefonní číslo, bude automaticky uvedeno u inzerátu. Pokud si nepřejete, aby se u vašich inzerátů zobrazovalo Vaše telefonní číslo, smažte jej ze svého uživatelského účtu.


JAK NA DOPRAVU

Návod na snadné odeslání zásilky pomocí 3 nejpopulárnějších dopravců v Česku.

ČESKÁ POŠTA:

Pomocí jednoduchého webového rozhraní můžete vyplnit všechny údaje o zásilce a objednat svoz řidičem nebo zásilku předat na poštovní pobočce. Jen pro balík Do ruky a Na poštu. Lze samozřejmě zvolit doplňkové parametry typu dobírka, garantovaný čas dodání, prodloužení úložní doby apod. Založení účtu u ČP Vám ušetří opakované vyplňování údajů.

Též lze využít služby Balík Komplet.

Služby Obyčejné psaní, Obyčejný balíček, Doporučené psaní, Doporučený balíček, EMS apod. je možné odeslat pouze z poštovní pobočky. Pokud nemáte Zákaznickou kartu ČP, nezapomeňte mít vyplněný podací lístek (neplatí pro obyčejné zásilky, které však nelze sledovat ani pojistit).

ZÁSILKOVNA:

Pomocí jednoduché mobilní aplikace Mezi námi můžete poslat zásilku přes Zásilkovnu – i na dobírku. (Webová stránka pro odesílání bude zprovozněna v blízké době, zatím funguje jen aplikace na mobilu.)

Zásilky lze zaslat na adresu nebo na standardní výdejní místo Zásilkovny. Jejich seznam naleznete ZDE.

Podání zásilky Vám nezabere víc než minutu. Na podacím místě Zásilkovny (jakákoliv pobočka) jen sdělíte heslo z aplikace a předáte zásilku. Víc nic.

PPL:

Pomocí služby Balík pro tebe lze snadno poslat zásilku přes PPL. Vygenerovaný štítek vytisknete, nalepíte na zásilku a následně ji předáte v jakémkoliv PPL ParcelShopu nebo si zaplatíte svoz řidičem.

Lze zaslat na dobírku. Zásilku lze takto zaslat na jiný PPL ParcelShop k vyzvednutí nebo jako standardní kurýrem doručovanou zásilku na adresu.


Poslední inzeráty:

 • Zpěvačka či zpěvák

  OSTATNÍ
  Jihočeská zábavovka hledá zpěvačku či zpěváka. Bližší info po telefonu
 • Zpěvačka hledá kytaru (Praha)

  POPTÁVÁM SLUŽBU
  Ahoj, hledám kytaristu/tku jako samostatný doprovod ke coverům a vlastní tvorbě. Preferuji klidně studenty nebo časově flexibilní hudebníky, kteří mě …
  Cena: Zdarma
 • hledám kapelu

  NABÍZÍM SLUŽBU
  Hledám kapelu, nejlépe Ostrava, či okolí, ke které bych se mohl připojit jakožto zpěvák. Zpívání mě strašně baví, hraní si …
 • Hledám místo v kapele jako zpěvačka (pop, R&B, soul, jazz)

  URGENTNÍ
  Ahoj, jsem mladá holka, která miluje hudbu, ráda zpívá a skládá vlastní texty. Už mám pár svých písní, ale stejně …
  Cena: Zdarma
 • Hudební festival

  NABÍZÍM SLUŽBU
  Pro připravovaný festival který proběhne v červenci příštího roku hledáme začínající kapely, které by měly zájem si na něm zahrát …
 • Zahrát si pro radost

  OSTATNÍ
  Praha, Kladno, Slaný… SČ kraj: Hledám muzikanty-amátery/kamarády, které, stejně jako mě, baví hrát, ale nemají s kým. Zahrát si (možná …
  Cena: Zdarma
Zpět na začátek
Zavřete boční panel Offcanvas