ZVOLTE SPRÁVNÝ TYP

NABÍZEJÍ a POPTÁVAJÍ se SLUŽBY
PRODÁVAJÍ a KUPUJÍ se PRODUKTY


LOKACE

Volte vždy tu poslední lokaci ve stromu – všechny nadřazené lokace budou automaticky zahrnuty.
(Při zaškrtnutí “Pardubice” se bude inzerát zobrazovat ve všech nadřazených kategoriích, tedy v “CZ: Pardubický” i v “CZ: Česká republika”.)
(“CZ: Česká republika ↔ CZ: Pardubický ↔ Pardubice”)


POPIS

Popis by měl být vždy podrobný. Vhodné rovnou říci, jaké jsou podmínky platby a dopravy (ideálně uvádějte rovnou i ceny za dopravu). Pamatujte, že v popisu nesmějí být uvedeny nepravdivé informace.
Popis je vhodné doplnit obrázky.


OBRÁZKY A FOTKY

K inzerátu můžete nahrát až 8 různých obrázků.


E-MAIL

Nedoporučujeme uvádět v popisu Váš osobní e-mail. Mohlo by dojít k jeho zneužití třetími stranami za účelem SPAMování.


TELEFONNÍ ČÍSLO

Pokud máte ve svém profilu uvedené telefonní číslo, bude automaticky uvedeno u inzerátu. Pokud si nepřejete, aby se u vašich inzerátů zobrazovalo Vaše telefonní číslo, smažte jej ze svého uživatelského účtu.


JAK NA DOPRAVU

Návod na snadné odeslání zásilky pomocí 3 nejpopulárnějších dopravců v Česku.

ČESKÁ POŠTA:

Pomocí jednoduchého webového rozhraní můžete vyplnit všechny údaje o zásilce a objednat svoz řidičem nebo zásilku předat na poštovní pobočce. Jen pro balík Do ruky a Na poštu. Lze samozřejmě zvolit doplňkové parametry typu dobírka, garantovaný čas dodání, prodloužení úložní doby apod. Založení účtu u ČP Vám ušetří opakované vyplňování údajů.

Též lze využít služby Balík Komplet.

Služby Obyčejné psaní, Obyčejný balíček, Doporučené psaní, Doporučený balíček, EMS apod. je možné odeslat pouze z poštovní pobočky. Pokud nemáte Zákaznickou kartu ČP, nezapomeňte mít vyplněný podací lístek (neplatí pro obyčejné zásilky, které však nelze sledovat ani pojistit).

ZÁSILKOVNA:

Pomocí jednoduché mobilní aplikace Mezi námi můžete poslat zásilku přes Zásilkovnu – i na dobírku. (Webová stránka pro odesílání bude zprovozněna v blízké době, zatím funguje jen aplikace na mobilu.)

Zásilky lze zaslat na adresu nebo na standardní výdejní místo Zásilkovny. Jejich seznam naleznete ZDE.

Podání zásilky Vám nezabere víc než minutu. Na podacím místě Zásilkovny (jakákoliv pobočka) jen sdělíte heslo z aplikace a předáte zásilku. Víc nic.

PPL:

Pomocí služby Balík pro tebe lze snadno poslat zásilku přes PPL. Vygenerovaný štítek vytisknete, nalepíte na zásilku a následně ji předáte v jakémkoliv PPL ParcelShopu nebo si zaplatíte svoz řidičem.

Lze zaslat na dobírku. Zásilku lze takto zaslat na jiný PPL ParcelShop k vyzvednutí nebo jako standardní kurýrem doručovanou zásilku na adresu.


Poslední inzeráty:

 • Kapela Adventures hledá nového člena

  OSTATNÍPOPTÁVÁM SLUŽBU
  https://linktr.ee/adventuresband Hledáme schopného a spolehlivého klávesáka/kytaristu. Je potřeba, aby jsi obstojně ovládal oba nástroje. Nehledáme ale žádnou virtuozitu. Důležité je …
 • Zpěvačka hledá kapelu

  NABÍZÍM SLUŽBU
  Dobrý den, mám zájem o post zpěvačky. Jsem Slovenka a bydlím v okrese Mĕlník. Noty ovládám, jsem soprán. Hraju na …
 • Zpěvačka hledá kapelu

  NABÍZÍM SLUŽBU
  Dobrý den, mám zájem o post zpěvačky. Jsem Slovenka a bydlím v okrese Mĕlník. Noty ovládám, jsem soprán. Hraju na …
 • Kapela BARBAR PUNK hledá bubeníka!

  POPTÁVÁM SLUŽBU
  Folk-punková kapela BARBAR PUNK hledá bubeníka! Brno a okolí. Zavolejte či napište zprávu na telefon +420 737 466 454 nebo …
  Cena: Zdarma
 • HLEDÁME KYTARISTU

  OSTATNÍPOPTÁVÁM SLUŽBU
  Ahoj, jsme volnočasová kapela hledající kytaristu, který/á má: 1) trénovaná játra 2) otrlý smysl pro humor 3) je mírně pokročilým …
  Cena: Zdarma
 • Hledám kapelu

  OSTATNÍ
  Ahoj, jmenuji se Leona je mi 23 let a od 6 let zpívám. Mám za sebou 12 let ve sboru …
  Cena: Zdarma
Zpět na začátek
Zavřete boční panel Offcanvas