Tato položka není k dispozici. Procházet podobné produkty v kategorii: Kytarové efekty a snímače, CZ: Praha
Navigace: Domů NÁSTROJE KYTARY Kytarové efekty a snímače Prodám overdrive efekt DUNLOP CUSTOM
 

Prodám overdrive efekt DUNLOP CUSTOM

PRODÁMStav: POUŽITÉ
Přidáno 9. 11. 2023
|
Zobrazení: 52
|
ID inzerátu 6910

Prodám pedálový efekt. Téměř nepoužívaný. Lehké opotřebení. Párkrát jsem ho zkusil a použil jsem ho na dvou koncertech. Pak jsem zjistil že potřebuji spíš reverb apod. Někomu jinému může sloužit líp.

Popis:
Kytarový analogový pedálový efekt – overdrive, ovládání: Gain / Output / Tone / 100Hz, True Hardwire Bypass

Modified Overdrive, klasický overdriveový obvod s moderními modifikacemi pro lepší odezvu a všestrannost, podílejí se na tom i přidán 100Hz Cut a Boost control, které pomohou hudebníkovi doladit si zvuk ještě precizněji, funkce Bump spouští alternativní nastavení ekvalizéru se zvýrazněnými basy a středy, Váš zvuk nezamaskuje ale zvýrazní.

Elektronika plně analogového efektu je zabudována v pevném a odolném kovovém šasi. K jeho zapnutí nebo vypnutí slouží odolný nášlapný footswitch, přičemž zapnutí indikuje LED dioda. Boční strany pedálu jsou osazeny vstupními a výstupními konektory (6.3 mm mono jack), nechybí zdířka pro připojení adaptéru. Ovládání efektu sestává z potenciometrů pro nastavení zkreslení (Gain), výstupní hlasitosti (Output), barvy tónu (Tone) a jednopásmového ekvalizéru (100Hz). Napájení pedálu zajišťuje adaptér, který je součástí.

Cena: 2 400,00 Kč

Lokalita: CZ: Praha
Praha 6
165 00

 
 
 
 

Poslední inzeráty:

Zpět na začátek
Zavřete boční panel Offcanvas